Drobečková navigace

Úvod > Zvedací plošiny

Zvedací plošiny

Výkresy zvedacích plošin Základní údaje zvedacích plošin Jak vybrat zvedací plošinu

Zvedací plošiny (zdvihací stoly) vyrábíme na zakázku dle Vašeho zadání. Máme zkušenosti i s atypickým řešením a  instalací plošin v nejrůznějších podmínkách. Dáváme si záležet na tom, aby zvedací zařízení, která zákazníkům dodáváme, splňovala nejpřísnější technické parametry a byla dodána v souladu s evropskou legislativou.

Výrobu zvedacích plošin chápeme jako celek. Jsme s vámi při rozhodování, jakou plošinu zvolit, zajistíme pro vás projekci dané zvedací plošiny, výrobu i samotnou instalaci zdvihacího zařízení u Vás ve firmě. Zvedací plošinu uvedeme do provozu a zjistíme pro Vás záruční i pozáruční servis.

Výhody zvedací plošiny

Ve srovnání s výtahem nebo vybudováním nákladní rampy je výhodou zvedací plošiny nižší pořizovací cena, nenáročný provoz (naše zvedací plošiny spotřebují minimum elektrické energie), minimální požadavky na běžnou údržbu a opravdu dlouhá životnost. Také není problém plošinu demontovat a opětně instalovat dle aktuálních potřeb.

Konzultace zdvihací plošiny

Než se pro konkrétní zvedací plošinu rozhodnete, rádi k Vám přijedeme a zdarma s Vámi zkonzultujeme výběr zvedacího mechanismu pro Vaši aktuální potřebu. Konzultace provádíme na území České republiky a Slovenska. Výjimkou nejsou ani klienti v Anglii a v dalších zemích EU.

Chcete konzultovat výběr, nebo již výrobu a instalaci zvedací plošiny? Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář. Ozveme se Vám zpět a pokud již své požadavky znáte, vypracujeme Vám cenovou a termínovou nabídku, pokud ještě nejste pro konkrétní zařízení rozhodnuti, přijedeme k Vám a s návrhem vhodného provedení Vám pomůžeme.

Dodací termíny zvedacích stolů a plošin

Standardně dodáváme zvedací plošiny od 9 do 12 týdnů od objednávky. V některých případech zakázku zvládneme do 8 týdnů, jindy potřebujeme až 14 týdnů. Vše se odvíjí dle složitosti a rozsahu dodávky. Ohledně konkrétního termínu dodávání Vaší zvedací plošiny se s Vámi dohodneme dopředu.

Standardní i atypické zvedací plošiny

Standardně vyrábíme zvedací plošiny na míru dle požadavku zákazníka. Vedle klasické zdvihací techniky, například pro automobilový průmysl, realizujeme i atypické zakázky, třeba pro sklářský průmysl. Například německý investor působící v oboru sklářství se na nás obrátil už opakovaně, abychom mu na míru vyrobili zvedací plošinu s těmito parametry: nosnost 7000 kg, zdvih 2450 mm, rozměr ložné plochy 8000 x 2800 mm.

Typy zvedacích plošin

Vyrábíme dva typy zvedacích plošin:

  • zvedací plošina s nůžkovým mechanismem typu ZP (plošiny s jednonásobným nůžkovým mechanismem – ZP1, plošiny s dvojnásobným nůžkovým mechanismem – ZP2, plošiny s trojnásobným nůžkovým mechanismem – ZP3).
  • zvedací plošina s přímým pístem a řetězovým převodem typu ZPP.

Pracovní zvedací plošiny mají široké využití

Zvedací plošiny dokážou zvednout všechny typy břemene, a tak je možné je využít doslova všude. Zvedáky nahradí nákladní výtah až do zdvihu 6 000 mm, poslouží místo nákladní rampy pro vyložení nákladu z korby automobilu, zlepšují pracovní prostředí u výrobních linek (ergonomie), ale slouží i na poslední cestě ve smutečních síních.

Jakou plošinu doporučíme pro váš projekt? Kontaktujte nás přes poptávkový formulář. Ozveme se vám co nejdříve zpět.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů