Drobečková navigace

Úvod > Zvedací plošiny

Zvedací plošiny

Výkresy zvedacích plošin Základní údaje zvedacích plošin Jak vybrat zvedací plošinu

Zvedací plošiny (zdvihací stoly) vyrábíme na zakázku dle Vašeho zadání. Máme zkušenosti i s atypickým řešením a  instalací plošin v nejrůznějších podmínkách. Dáváme si záležet na tom, aby zvedací zařízení, která zákazníkům dodáváme, splňovala nejpřísnější technické parametry a byla dodána v souladu s evropskou legislativou.

Výrobu zvedacích plošin chápeme jako celek. Jsme s vámi při rozhodování, jakou plošinu zvolit, zajistíme pro vás projekci dané zvedací plošiny, výrobu i samotnou instalaci zdvihacího zařízení u Vás ve firmě. Zvedací plošinu uvedeme do provozu a zjistíme pro Vás záruční i pozáruční servis.

Výhody zvedací plošiny

Ve srovnání s výtahem nebo vybudováním nákladní rampy je výhodou zvedací plošiny nižší pořizovací cena, nenáročný provoz (naše zvedací plošiny spotřebují minimum elektrické energie), minimální požadavky na běžnou údržbu a opravdu dlouhá životnost. Také není problém plošinu demontovat a opětně instalovat dle aktuálních potřeb.

Konzultace zdvihací plošiny

Než se pro konkrétní zvedací plošinu rozhodnete, rádi k Vám přijedeme a zdarma s Vámi zkonzultujeme výběr zvedacího mechanismu pro Vaši aktuální potřebu. Konzultace provádíme na území České republiky a Slovenska. Výjimkou nejsou ani klienti v Anglii a v dalších zemích EU.

Chcete konzultovat výběr, nebo již výrobu a instalaci zvedací plošiny? Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář. Ozveme se Vám zpět a pokud již své požadavky znáte, vypracujeme Vám cenovou a termínovou nabídku, pokud ještě nejste pro konkrétní zařízení rozhodnuti, přijedeme k Vám a s návrhem vhodného provedení Vám pomůžeme.

Dodací termíny zvedacích stolů a plošin

Standardně dodáváme zvedací plošiny od 9 do 12 týdnů od objednávky. V některých případech zakázku zvládneme do 8 týdnů, jindy potřebujeme až 14 týdnů. Vše se odvíjí dle složitosti a rozsahu dodávky. Ohledně konkrétního termínu dodávání Vaší zvedací plošiny se s Vámi dohodneme dopředu.

Standardní i atypické zvedací plošiny

Standardně vyrábíme zvedací plošiny na míru dle požadavku zákazníka. Vedle klasické zdvihací techniky, například pro automobilový průmysl, realizujeme i atypické zakázky, třeba pro sklářský průmysl. Například německý investor působící v oboru sklářství se na nás obrátil už opakovaně, abychom mu na míru vyrobili zvedací plošinu s těmito parametry: nosnost 7000 kg, zdvih 2450 mm, rozměr ložné plochy 8000 x 2800 mm.

Typy zvedacích plošin

Vyrábíme dva typy zvedacích plošin:

  • zvedací plošina s nůžkovým mechanismem typu ZP (plošiny s jednonásobným nůžkovým mechanismem – ZP1, plošiny s dvojnásobným nůžkovým mechanismem – ZP2, plošiny s trojnásobným nůžkovým mechanismem – ZP3).
  • zvedací plošina s přímým pístem a řetězovým převodem typu ZPP.

Pracovní zvedací plošiny mají široké využití

Zvedací plošiny dokážou zvednout všechny typy břemene, a tak je možné je využít doslova všude. Zvedáky nahradí nákladní výtah až do zdvihu 6 000 mm, poslouží místo nákladní rampy pro vyložení nákladu z korby automobilu, zlepšují pracovní prostředí u výrobních linek (ergonomie), ale slouží i na poslední cestě ve smutečních síních.

Jakou plošinu doporučíme pro váš projekt? Kontaktujte nás přes poptávkový formulář. Ozveme se vám co nejdříve zpět.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů