Drobečková navigace

Úvod > Zvedací plošiny

Zvedací plošiny

Výkresy zvedacích plošin Základní údaje zvedacích plošin Jak vybrat zvedací plošinu

Zvedací plošiny vyrábíme na zakázku podle vašeho zadání. Máme zkušenosti s atypickým řešením a s instalací plošin v nejrůznějších podmínkách. Dáváme si záležet na tom, aby zvedací zařízení, která zákazníkům dodáváme, splňovala nejpřísnější technické parametry a byla dodána v souladu s evropskou legislativou.

Výrobu zvedacích plošin chápeme jako celek. Jsme s vámi při rozhodování, jakou plošinu zvolit, zajistíme pro vás projekci dané zvedací plošiny, výrobu i samotnou instalaci zdvihacího zařízení u vás ve firmě. Zvedací plošinu uvedeme do provozu a zjistíme pro vás záruční i pozáruční servis.

Výhody zvedací plošiny

Ve srovnání s výtahem nebo vybudováním nákladní rampy je výhodou zvedací plošiny nižší pořizovací cena, nenáročný provoz (naše zvedací plošiny spotřebují minimum elektrické energie), minimální požadavky na běžnou údržbu a opravdu dlouhá životnost.

Konzultace zdvihací plošiny

Než se pro zvedací plošinu rozhodnete, přijedeme k vám a zdarma s vámi zkonzultujeme výběr zvedacího mechanismu. Konzultace provádíme na území České republiky a Slovenska. Výjimkou nejsou ani klienti v Anglii a v dalších zemích EU.

Chcete konzultovat výrobu a instalaci zvedací plošiny zdarma? Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář. Ozveme se vám zpět.

Dodací termíny zvedacích stolů a plošin

Standardně dodáváme zvedací plošiny do 6 až 8 týdnů od objednávky. V některých případech zakázku zvládneme do 4 týdnů, jindy potřebujeme až 12 týdnů. Ohledně konkrétního termínu dodávání vaší zvedací plošiny se s vámi dohodneme dopředu.

Standardní i atypické zvedací plošiny

Nejčastěji vyrábíme zvedací plošiny na míru. Vedle klasické zdvihací techniky, například pro automobilový průmysl, realizujeme i atypické zakázky, třeba pro sklářský průmysl. Například německý investor působící v oboru sklářství se na nás obrátil už opakovaně, abychom mu na míru vyrobili zvedací plošinu s těmito parametry: nosnost 7000 kg, zdvih 2450 mm, rozměr ložné plochy 8000 x 2800 mm.

Typy zvedacích plošin

Vyrábíme dva typy zvedacích plošin:

  • zvedací plošina s nůžkovým mechanismem typu ZP (plošiny s jednonásobným nůžkovým mechanismem – ZP1, plošiny s dvojnásobným nůžkovým mechanismem – ZP2, plošiny s trojnásobným nůžkovým mechanismem – ZP3).
  • zvedací plošina s přímým pístem a řetězovým převodem typu ZPP.

Pracovní zvedací plošiny mají široké využití

Zvedací plošiny dokážou zvednout všechny typy břemene, a tak je možné je využít doslova všude. Zvedáky nahradí nákladní výtah až do zdvihu 6 000 mm, poslouží místo nákladní rampy pro vyložení nákladu z korby automobilu, zlepšují pracovní prostředí u výrobních linek (ergonomie), ale slouží i na poslední cestě ve smutečních síních.

Jakou plošinu doporučíme pro váš projekt? Kontaktujte nás přes poptávkový formulář. Ozveme se vám co nejdříve zpět.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.